• 11.jpg
  • 22.jpg
  • 55.jpg
  • 66.jpg

legitymacja elKażdy, kto należy do NSZZ “Solidarność” może skorzystać z rabatów na stacjach LOTOS, z 10 % zniżki na ubezpieczenia w PZU, w ramach programu „Klub PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność”.

Dodatkową ofertę dla członków Klubu PZU Pomoc NSZZ „Solidarność” przygotował także Bank Pekao S.A. Związkowcy korzystają ze zniżek w ofercie turystycznej w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o. ­ - bon o wartości 200 zł do wykorzystania na wypoczynek w Zako­panem, Jarnołtówku lub w Spale, a dzięki posiad­aniu elektronicznej legitymacji dodatkowo 10 % zniżki na wszystkie usługi oferowane przez ośrodki. Wkrótce pojawią się również inne atrakcyjne oferty, z których będą korzystać posiadacze Elektronicznej Legitymacji.

Co możesz zrobić, aby mieć wymienione korzyści? W pierwszej kolejności wyrobić legitymację elektroniczną.

Udaj się do macierzystej organizacji związkowej, która posiada wszystkie potrzebne dokumenty. Wniosek jest również do po­brania na stronie Regionu Ziemia Sandomierska.

Wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji, wypełniony czytelnie i podpisany składamy w maci­erzystej organizacji związkowej i tu odbieramy ele­ktroniczne legitymacje, karty Lotos oraz bony turystyczne.