• 11.jpg
  • 22.jpg
  • 55.jpg
  • 66.jpg

Komisja Międzyzakładowa MOZ NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Stalowej Woli serdecznie zaprasza na Wernisaż prac plastycznych Krzysztofa Nowaka połączony z inauguracją obchodów 40-lecia „Solidarności”, który odbędzie się 8 marca (niedziela) 2020r. o godz. 16:30 w lokalu: Pijalnia Piw Niebanalnych KADŹ, Al. Jana Pawła II, 25A w Stalowej Woli.

Obraz1

Krzysztof Nowak – plastyk, nauczyciel, nauczyciel akademicki. Swoje prace wystawiał w Zamościu, Sandomierzu, Leżajsku, Cieszynie Śląskim, Tychach. Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Ukończył studia magisterskie w zakresie grafiki i rzeźby na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Jest członkiem NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Stalowej Woli. Podczas imprezy możliwy będzie zakup wybranych prac, przygotowany będzie poczęstunek oraz pachnąca niespodzianka dla każdej przybyłej Pani.

W ramach obchodów 40-lecia NSZZ „Solidarność” chcemy wyjść z propozycjami zmian systemowych w polskiej oświacie w sferze organizacyjnej, programowej i finansowej. Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby!

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia na Wernisaż do końca lutego 2020r. u przewodniczącego Koła lub na pocztę email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W imieniu Komisji
Marzena Kardasińska – przewodnicząca