• 11.jpg
  • 22.jpg
  • 55.jpg
  • 66.jpg

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu własnym oraz Komisji Międzyzakładowej MOZ NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Stalowej Woli składam Państwu wyrazy uznania i szacunku za codzienną pracę z uczniem i dla ucznia.

Dziękuję za to, że w nowej rzeczywistości polskiej oświaty, zwiększania obowiązków, swoje najistotniejsze zadanie – kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży – wykonujecie z zaangażowaniem  i poświęceniem.

Życzę Państwu, aby ten trud był doceniany, a jego owoce przyczyniały się do budowania lepszej teraźniejszości i przyszłości Polski i Polaków.

Gratuluję tym, których pracę uhonorowano przyznaniem odznaczeń, medali i nagród oraz tym, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego.

Niech przekonanie, że swoją postawą dajecie przykład i inspirujecie młodego człowieka, będzie źródłem siły, wytrwałości i determinacji w walce o dobro polskiej szkoły, ucznia i nauczyciela. W tym działaniu musimy być „zawsze razem, nigdy jeden przeciwko drugiemu”.

Serdecznie życzę zdrowia, pogody ducha, zawodowych sukcesów,  zadowolenia z wielkich i małych osiągnięć oraz osobistego szczęścia.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Marzena Kardasińska
Przewodnicząca KM

Stalowa Wola, październik 2017

 

 421050 362917677052878 1054709469 n